pátek 2. listopadu 2012

Halloween + News

News - I decided to write this blog also in English. Yay! :)

Takže po dlouhé době ahoj všem, jsem fakt hrozná, zase jsem tady sto let nebyla...teď už se to snad konečně změní, musím se polepšit... Tentokrát se s vámi podělím o můj Halloweenský kostým. :)
After such a long time I'm back again! :) This time I would like to share pictures of my Halloween costume.

Ale ze všeho nejdříve musím oznámit první pořádný mejkapový tutoriál, tedy jak se proměnit v dýňovou vílu. Doufám, že se vám bude líbit a pokud se rozhodnete to zkusit, pošlete mi fotku! :)
But first I have to announce my new makeup tutorial - how to transform into pumpkin fairy! Hope you like it, if you decide to try it yourself, please send me a photo! :)
A teď ke kostýmu. Dlouho jsem přemýšlela, za co tento rok jít. Chtěla jsem vílu, která by byla tak trochu dark a zároveň i hodná. Jsem asi ovlivněna vílami, nad kterými teď pořád přemýšlím...hlavně kvůli projektu, který jsem začala fotit a až najdu dostatek potřebných rekvizit, doplňků a šatů, budu pokračovat.
Nicméně po náhlém nápadu, že tedy budu dýňová víla, rozhodla jsem se vyrazit do obchodů, někde přece určitě budou mít něco, co by se mi hodilo... No, halloweenská oranžová sukně s pavučinami, kterou jsem viděla na internetu, vypadala ve skutečnosti moc lacině a za tu cenu... Nakonec jsem se rozhodla, že si sukni vyrobím sama. A čelenku. Z obchodu byly nakonec jen pavoučí nadkolenky, pavučinové rukavice, které jsem použila už loni, pavouci a svítící dýňová hůlka. S tou byla taky sranda. Po chvilce se totiž začínala přehřívat a baterky byly úplně vařící. Šla jsem ji tedy reklamovat a samozřejmě, jak jinak, když slečna prodavačka vyzkoušela, jestli to tak opravdu je, nic se nedělo, všechno fungovalo, žádné teplo...takže jsem vypadala, že kecám. Díky, no. Nakonec mi ji vyměnila a občas se stejně přehřívá, ale tak co už.


I wanted to dress up as some kind of fairy for Halloween, I wanted to be dark but also good in a way. One day the idea of pumpkin fairy came to my mind. So I wanted to buy some appropriate accessories but didn’t find anything nice. I then decided to make them myself.


Ano, jsem hrdá na tuhle handmade čelenku. :) Líbí se vám? Chtěli byste také takovou? Napište mi! :)
Yes, I am proud of this handmade headband. :) Would you also like to have one? Let me know! :)
A backstage srandička nakonec... :D
Backstage fun :DPěkný den všem! :)
Have a nice day! :)


Žádné komentáře:

Okomentovat